Tube Eurasia 3.Boru, Profil, Tel, Çelik, Üretimi ve Teknolojisi İhtisas Fuarı 9-12 Nisan 2025'te Tüyap'ta!

Boru, profil, tel ve çelik sektörünün büyük buluşması, Tube Eurasia 3. Boru, Profil, Tel, Çelik, Üretimi ve Teknolojisi İhtisas Fuarı, 9-12 Nisan 2025 tarihlerinde İstanbul'da Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleşecek.

Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından Çelik Boru İmalatçıları Derneği (ÇEBİD) ve Messe Düsseldorf iş birliğiyle düzenlenen fuar, Çelik İhracatçılar Birliği (ÇİB), Çelik Dış Ticaret Derneği, Malzeme Test ve İnovasyon Laboratuvarları A.Ş. (MATİL), Paslanmaz Sanayici ve İş İnsanları Derneği (MASİD), Soğuk Haddeleme Galvanizli ve Boyalı Sac Üreticileri Derneği (SOGAD), Türk Yapısal Çelik Derneği (TUCSA), Yassı Çelik İhracat ve Sanayicileri Derneği (YİSAD) ve SteelOrbis'in değerli destekleri ile bir araya gelecek.
Eş zamanlı olarak gerçekleşecek olan Wire Eurasia Fuarı’nın da etkisi ile geniş bir kitleye erişecek olan Tube Eurasia Fuarı, iki büyük fuar şirketinin bir araya gelmesinin yarattığı sinerji ile uluslararası arenada da başarılarını katlayarak sürdürecek.

Fuarda, çelik, boru, profil, tel, yassı çelik, yapısal çelik, çelik servis merkezleri, çelik işleme teknolojisi, boru ve profil işleme teknolojisi, boru ve profil kaplama, boru ve profil ek parçaları, boru hatları, boru ve profil üretim makineleri, tel test ve kontrol teknolojisi, bağlantı elemanları, pompa, vana, yan sanayiler, tedarik ve dağıtım alanlarında ürün grupları sergilenecek.

Sektörün önde gelen isimlerini bir araya getirecek olan Tube Eurasia, 8 ayrı salonda 400'den fazla firma ve firma temsilciliği ile 15 binin üzerinde ziyaretçi hedefliyor. Yüzlerce uluslararası katılımcı firmayı ağırlayacak olan fuar, yeni iş bağlantıları kurma ve ihracat fırsatları yaratma konusunda Türkiye’nin ekonomik büyümesine büyük katkı sağlayacak.
ÖNCEKİ SAYFAYA GERİ DÖN