Yeni Kimliğimiz İle Yeni Tarihimizde Buluşuyoruz!

Tüyap Fuarcılık Grubu olarak 45 yıllık fuarcılık deneyimimizi, Messe Düsseldorf deneyimi ile birleştirdik. Fuarcılık sektörünün iki büyük oyuncusu olarak yapmış olduğumuz iş birliği, 2023 yılında Fuarı, boru, tel ve çelik sektörünün önemli bir ticaret platformu konumuna getirdi. 

Tube Eurasia 3.Boru, Profil, Tel, Çelik, Üretimi ve Teknolojisi İhtisas Fuarı 9-12 Nisan 2025'te Tüyap'ta!

Boru, profil, tel ve çelik sektörünün büyük buluşması, Tube Eurasia 3. Boru, Profil, Tel, Çelik, Üretimi ve Teknolojisi İhtisas Fuarı, 9-12 Nisan 2025 tarihlerinde İstanbul'da Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleşecek.

SteelOrbis Piyasa Sohbetleri

SteelOrbis, Piyasa Sohbetleri'nin İstanbul buluşması, Erdemir’in desteği ile 11 Haziran 2024, Salı günü InterContinental İstanbul'da gerçekleşecek.

Katılımcı ve Profesyonel Ziyaretçi Sayısında Büyük Artış

TUBE & STEEL İstanbul ve WIRE TECH İstanbul Fuarları 24-27 Mayıs 2023 tarihlerinde TÜYAP İstanbul’da gerçekleşti!

Katılımcı ve Profesyonel Ziyaretçi Sayısında Büyük Artış

Boru, tel ve çelik, hırdavat ve bağlantı elemanları endüstrilerinin önemli 4 fuarı, eş zamanlı olarak 24 Mayıs tarihinde kapılarını ziyaretçilerine açtı

Boru, tel ve çelik, hırdavat ve bağlantı elemanları sektörleri için önemli birer ticaret platformu olan 4 fuar, 24 – 27 Mayıs 2023 tarihlerinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi Büyükçekmece- İstanbul’da eş zamanlı olarak gerçekleşecek. 
Tube & Steel İstanbul, Wire Tech İstanbul, Avrasya Hırdavat Fuarı Hardware Eurasia ve Fastener Expo Eurasia Avrupa ve dünya demir çelik, tel, bağlantı elemanları ve hırdavat pazarlarında önemli bir konuma sahip olan Türkiye’nin konumunu daha da güçlenmesine destek olacak.

TUBE & STEEL İstanbul ve Wire Tech İstanbul Fuarları Ziyaretçi Kayıtlarında Rekor Kırılıyor

Ziyaretçi kayıtlarında rekor artış!

Tube & Steel ve Wire Tech İstanbul Fuarları hazırlıkları tüm hızıyla devam ederken fuarın online ziyaretçi kayıtları bir önceki fuara göre 3 kat artmış durumda. Yerli ve yabancı sektör profesyonellerinin önemli bir satış ve pazarlama platformu olarak tercih ettiği Tube & Steel ve Wire Tech fuarlarında özellikle Almanya, İngiltere, İspanya, İtalya gibi Avrupa ülkeleri başta olmak üzere Amerika, Birleşik Arap Emirlikleri ve Irak gibi birçok ülkeden gelen ziyaretçi taleplerinde artış var. 

Tüyap ve Messe Düsseldorf güçlerini birleştiriyor

Tüyap ve Messe Düsseldorf güçlerini birleştiriyor

Tüyap tarafından düzenlenen Türkiye’nin boru, çelik ve kablo alanında öncü fuarları TUBE & STEEL ve WireTech ile Messe Düsseldorf tarafından düzenlenen boru, tel ve kablo endüstrisinin dünya devi Tube & Wire fuarı 24-27 Mayıs 2023’te İstanbul’da buluşuyor.

TUBE & STEEL İstanbul 2. Boru, Profil, Tel, Çelik, Üretimi ve Teknolojisi İhtisas Fuarı, Mayıs 2023’te TÜYAP İstanbul’da!

Boru, profil, tel, çelik sektörünün kıtalar arası buluşması TUBE & STEEL İstanbul 2. Boru, Profil, Tel, Çelik, Üretimi ve Teknolojisi İhtisas Fuarı, 24-27 Mayıs 2023 tarihlerinde Tüyap İstanbul’da ikinci kez ziyaretçileriyle buluşacak.

TUBE & STEEL İSTANBUL 2019 FUARI BAŞARIYLA GERÇEKLEŞTİ!

Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde bu yıl ilk kez düzenlenen TUBE & STEEL İstanbul; Boru,  Profil, Tel, Çelik, Üretimi ve Teknolojisi İhtisas Fuarı, Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından, Çelik Boru İmalatçıları Derneği, Çelik Federasyonu, Çelik Dış Ticaret Derneği, SteelOrbis, Türk Çelik İhracatçıları Birliği, Türk Yapısal Çelik Derneği, Yassı Çelik İhracat ve Sanayicileri Derneği iş birliği ile 17-20 Nisan 2019 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi İstanbul’da, Wire Tech İstanbul; Tel Üretimi ve Teknolojileri İhtisas Fuarı’yla eş zamanlı olarak düzenlendi.

TUBE & STEEL İSTANBUL KAPILARINI AÇTI

Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde bu yıl ilk kez düzenlenen TUBE & STEEL İstanbul; Boru,  Profil, Tel, Çelik, Üretimi ve Teknolojisi İhtisas Fuarı, Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından, Çelik Boru İmalatçıları Derneği, Çelik Federasyonu, Çelik Dış Ticaret Derneği, SteelOrbis, Türk Çelik İhracatçıları Birliği, Türk Yapısal Çelik Derneği, Yassı Çelik İhracat ve Sanayicileri Derneği iş birliği ile 17-20 Nisan 2019 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi İstanbul’da, Wire Tech İstanbul; Tel Üretimi ve Teknolojileri İhtisas Fuarı’yla eş zamanlı olarak kapılarını açtı!

TUBE&STEEL İSTANBUL FUARINA KOSGEB’TEN DESTEK

Boru, Çelik, Tel sektörlerinin bir araya gelerek güç birliği yaptığı Tube&Steel İstanbul Fuarı Kosgeb’ten desteğini aldı.

Boru, Profil, Tel ve Çelik Sektörlerinin Avrasya’daki En Büyük Buluşması


Boru, Çelik, Tel sektörlerinin bir araya gelerek güç birliği yaptığı TUBE&STEEL İSTANBUL Fuarı Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından, ÇEBİD-Çelik Boru İmalatçıları Derneği, Çelik Federasyonu, Çelik Dış Ticaret Derneği, SteelOrbis, Turkish Steel- Çelik İhracatçıları Birliği, TUCSA- Türk Yapısal Çelik Derneği, YİSAD- Yassı Çelik İthalat, İhracat ve Sanayicileri Derneği işbirliği ile 17-20 Nisan 2019 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi / İstanbul’da düzenleniyor.