TUBE EURASIA FUARI SEKTÖRÜN LİDERLERİNİ BİR ARAYA GETİRİYOR

Tube Eurasia 3.Boru, Profil, Tel Çelik, Üretimi ve Teknolojisi İhtisas Fuar Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından Çelik Boru İmalatçıları Derneği (ÇEBİD) ve Messe Düsseldorf iş birliği ile gerçekleşecek. Dünyanın dört bir yanından profesyonel katılımcı ve ziyaretçilere ev sahipliği yapacak olan fuarda sektörün lider firmaları son teknoloji ürün ve hizmetlerini sergileyecek.

3.Boru, Profil, Tel Çelik, Üretimi ve Teknolojisi İhtisas Fuarı

Tarih:  09-12 NİSAN 2025
Konum:  İstanbul - Türkiye
Yer:  Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi

TUBE EURASIA FUARI'NI ZİYARET ETMENİZ İÇİN 5 NEDEN

Tube Eurasia Fuar'ında Sizi Neler Bekliyor? 
Çelik, Boru, Profil ve Tel ürünlerinin yanı sıra Yassı Çelik, Yapısal Çelik, Çelik Servis Merkezleri, Çelik İşleme Teknolojisi, Boru, Profil, Tel İşleme Teknolojisi, Boru ve Profil Kaplama, Boru, Profil ve Ek Parçalar, Boru Hatları, Boru, Profil, Tel, Çelik Üretim Makineleri, Boru, Profil, Tel Test ve Kontrol Teknolojisi, Bağlantı Elemanları, Pompa ve Vana, Yan Sanayiler, Tedarik ve Dağıtım gibi birçok farklı ürün ve hizmet bu fuarda yer alıyor.  

TUBE EURASIA FUARI'NDA KATILIMCI OLMANIZ İÇİN 5 NEDEN

Neden Türkiye?

Türkiye, gelişmekte olan bir piyasa ekonomisi olarak G-20 üyesi olup tarım, imalat ve hizmetler gibi büyük endüstrilerle çeşitlenen bir ekonomiye sahiptir. Çelik sektörü, 2019 yılında 30 milyon tonluk üretimiyle dünyanın en büyük çelik üreticileri arasında yer alan Türkiye'nin ekonomisine önemli katkılar sağlamaktadır. Yassı ve uzun çelik ürünleri ile yarı mamul üretiminde güçlü olan Türkiye, Avrupa Birliği, Orta Doğu ve Afrika gibi bölgelere ihracat yapmaktadır. Aynı zamanda tel, kablo ve boru endüstrilerinde de önemli bir oyuncu olan Türkiye, elektrik, güç, veri ve telekom kabloları gibi geniş bir ürün yelpazesiyle iç pazar ve ihracatta öne çıkmaktadır. Hükümetin yatırım teşvikleri ve altyapı gelişimiyle desteklenen bu sektörler, artan enerji ve iletişim talebi ile gelecekte daha da büyümesi beklenmektedir.