TUBE & STEEL İSTANBUL KAPILARINI AÇTI

Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde bu yıl ilk kez düzenlenen TUBE & STEEL İstanbul; Boru,  Profil, Tel, Çelik, Üretimi ve Teknolojisi İhtisas Fuarı, Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından, Çelik Boru İmalatçıları Derneği, Çelik Federasyonu, Çelik Dış Ticaret Derneği, SteelOrbis, Türk Çelik İhracatçıları Birliği, Türk Yapısal Çelik Derneği, Yassı Çelik İhracat ve Sanayicileri Derneği iş birliği ile 17-20 Nisan 2019 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi İstanbul’da, Wire Tech İstanbul; Tel Üretimi ve Teknolojileri İhtisas Fuarı’yla eş zamanlı olarak kapılarını açtı!

Ülkemizin konusunda merkez güç olma hedefiyle hazırlanan Tube & Steel İstanbul Fuarı, 17 ülkeden 147 firma ve firma temsilciliğinin katılımı ile gerçekleştiriliyor. Sektörün önemli derneklerini ve kuruluşlarını ilk kez tek çatı altında toplayan fuar, dünyanın 5 kıtasında 70’e yakın ülkeye ihracat gerçekleştirmek ve yeniliklerini sergilemek isteyen katılımcılar için yeni iş birlikleri kurma imkânı sağlıyor.

‘’YENİ İHRACAT NOKTALARI YARATACAK FUAR TUBE & STEEL FUARI’’
Türk çelik sektörünün ihracat potansiyelini artırmak ve küresel düzeyde sürdürülebilir bir rekabet gücüne erişmek hedefine önemli katkılar sağlayacağına inandığımız TUBE & STEEL Fuarı, TÜYAP’ın Moskova, Sofya, Üsküp, Tahran, Kahire ve Tiflis’de bulunan yurt dışı ofisleri aracılığıyla Bulgaristan, Çin, Filistin, Gürcistan, Hırvatistan, Hindistan, İran, İsrail, İtalya, Kosova, Makedonya, Romanya, Rusya, Sırbistan, Tunus ve Ürdün’den başta olmak üzere davet edilen alım heyetleriyle beraber, 5 kıtadan, 70'e yakın ülkeden ve yurt içinden 10.000’e yakın profesyonel ziyaretçiyi bir araya getirmeyi hedefliyor.
Tube & Steel İstanbul 2019 Fuarı, Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'nde 17-18-19 Nisan tarihlerinde 10.00-19.00, 20 Nisan tarihinde 10.00-18.00 saatleri arasında ziyaret edilebilir.
 
ÖNCEKİ SAYFAYA GERİ DÖN