Firma Adı İletişim Konum
AJANSMİK YAYINCILIK VE REKLAM HİZ. TİC. SAN. LTD. ŞTİ.
Maslak Mahallesi Meydan Sokak Veko Giz Plaza Blok No: 3 İç Kapı No: 85 Maslak P.K. 34485 Sarıyer / / İSTANBUL / TÜRKİYE
İletişim: +90 212 222 9371
Web: https://ajansmik.com/
Salon: 7
Stant: 710B
Ürün Grupları
  • Sektörel Dergiler

AJANSMİK FUARCILIK VE MEDYA HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. Sektörel Yayıncılık, Reklam, Matbaa Hizmetleri ve Dijital Pazarlama Ajansı ile müşterilerine hizmet sunmaya devam etmektedir. Yayıncılık alanında; MetalMakina Dergisi (www.metalmakina.com), Hidrolik&Pnömatik Dergisi (www.hidrolikpnomatik.com), Haber Endüstri (www.haberendustri.com) Haber Sitesi, Makina ve Metal Teknolojileri Gazetesi (www.makinametal.com) yayınlayarak İmalat sektöründeki gelişmeleri okurları ile buluştururken, sektörde yer alan firmaları ve ürünlerini Dergi, web sitesi, sosyal medya sayfaları, toplu mailing gönderimleri ile takipçileri ile buluşturmaktadır. AjansMik tarafından yayınlanan Dergiler yıl içinde yer aldığımız fuar, sempozyum ve konferanslarda dağıtılmasının yanı sıra toplu mail gönderimi ile otuz beş bin mail adresine gönderilmekte ve aşağıdaki dijital Dergi yayın platformlarında yer almaktadır. https//edergi.ajansmik.com/ https//www.magzter.com/tr/ https//dergilik.com.tr/ https//www.yumpu.com/tr dijital platformlarda yayınlanmaktadır. Matbaa alanında; Mik Display Markası (www.mikdisplay.com) ile Katalog, broşür, bülten, logo, digital baskı, matbaa ürünleri, Promosyon ürünleri ile hizmet vermektedir. Reklam alanında; Mik Display Markası (www.mikdisplay.com) ile Fuar, sempozyum, konferans, mağazalarda kullanılan, sergileme ve tanıtım ürünlerinin imalat ve satışını yapmasının yanı sıra Açık Hava Reklamalarının mecra kiralaması ile organizasyon hizmetlerini sürdürmektedir. Dijital Pazarlama Ajans Hizmetleri Sosyal Medya Yönetimi Facebook ve Instagram reklamları yönetimi Content marketing E-mail marketing Marka Yönetimi

MetalMakinaMetalMakina Dergisi
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

MetalMakina, Dergi, web sitesi ve sosyal medya sayfaları ile sektördeki gelişmeleri takipçileri ile buluştururken Metal İşleme ve Makina Sektöründeki üretici ve tedarikçi firmaların ürün ve hizmetlerini takipçileri ile buluşturmaya devam ediyor.

Hidrolik&PnömatikHidrolik&Pnömatik Dergisi
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Hidrolik&Pnömatik, Dergi, web sitesi ve sosyal medya sayfaları ile sektördeki gelişmeleri takipçileri ile buluştururken Akışkan Gücü Sektöründeki üretici ve tedarikçi firmaların ürün ve hizmetlerini takipçileri ile buluşturmaya devam ediyor.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

Firmanın kayıtlı marka bilgisi bulunmamaktadır.